loader-missing

Wiosenna magia miłości


image loading
Ocena:

Artykuły Miłość


Wiosna to pora roku, która z pewnością sprzyja zakochaniu. Kwiaty zaczynają kwitnąć, temperatura wzrasta, a ludzi chętniej przebywają na świeżym powietrzu. Jest to czas idealny na nowe znajomości bądź podgrzanie temperatury w stałych związkach. Nie dziwi więc fakt, że istnieje taka dziedzina, jak wiosenna magia miłości, która pomagać ma nie tylko zakochanym, ale również samotnym. Kluczowe będą oczywiście różnego rodzaju zioła, a także kwiaty, które ustawione w domu mają przyciągać dobrą energię i wpływać na nasz dobry nastrój.

Przemeblowanie sypialni

Najważniejszym miejscem w domu dla osób zakochanych jest oczywiście sypialnia, dlatego to o nią musimy zadbać na samym początku. Jej główny mebel, czyli łóżko powinien stać w centralnej części pomieszczenia. Przy jego ustawieniu możemy poradzić się specjalistów od feng shui, co mamy zrobić aby przepływ energii był swobodny, jest to bowiem najważniejsza zasada. W oknach sypialni musowo powinny znaleźć się kwiaty, najlepiej irysy, róże bądź stokrotki. Dobrze będzie znaleźć odpowiednie zioła i schować je do małych woreczków, które następnie umieścimy pod łóżkiem. Skład jest całkowicie dowolny, chodzi przede wszystkim o piękny zapach.

Rytuał dla samotnych

Jeśli nadal jesteś samotny i marzysz o prawdziwej miłości, możesz pomóc sobie wykonując pewien rytuał. Potrzebne będą jedynie dwie świece oraz kartka i długopis. Teraz przychodzi czas wyciszenia, kiedy musimy zobrazować sobie naszego upragnionego partnera, a następnie spisujemy wszystkie jego cechy na małej karteczce. Nie możemy przy tym używać żadnych określeń negatywnych, bo pobudza złe myśli. Jeśli mamy ogródek. to zakopujemy tam naszą karteczkę, a na jej miejscu sadzimy piękne kwiaty. Jeśli go nie mamy, palimy kartkę nad świecą, a popiół wsypujemy do małej muszelki, które będziemy nosić zawsze przy sobie. Tak wykonany rytuał powinien zapewnić nam miłość i nowy związek już całkiem niedługo. Istnieje oczywiście o wiele więcej możliwości wiosennej magii miłosnej, to tylko jedne z licznych przykładów. Wiosną naprawdę wszystko może się zdarzyć więc nie zamykajmy się na nowe uczucie. Najważniejsze to być zawsze otwartym i dokładnie wiedzieć czego chcemy. Rytuały mogą nas tylko przybliżyć do zdobycia miłości, jednak nie znajdą jej za nas. Pamiętaj aby mieć oczy szeroko otwarte, bo możesz przegapić gorące uczucie.

Popularne artykuły


  Wiosenna magia miłości Wiosna sprawia że uśmiech na twarzy pojawia się coraz częściej. Jaka wiosenna magia miłości jest dla zakochanych ? Sprawdź !


  Magiczna moc olejków eterycznych Olejki eteryczne wykorzystywane są w różnych celach. Mają piękny zapach i stosuje się je do pielęgnacji ciała, a także wykonywania magii.


  Jakim będziesz rodzicem? Znaki zodiaku, jakie są do nas przypisane już od chwili urodzenia mogą o nas powiedzieć bardzo wiele.