loader-missing

Czym się bronić?


image loading
Ocena:

Artykuły Wróżka


Zabawnie można by powiedzieć, iż na rynku ezoterycznym znaleźć można wiele talizmanów, dzięki którym można bronić sie przed złymi mocami, czarami, klątwami oraz urokami. Jednak sprawa jest znacznie poważniejsza. Wcale nie trzeba kupować żadnych przedmiotów, niekiedy wystarczy bardzo mocna wiara, nawet w samego siebie. Ale, zacznijmy od początku

Obrona kolorem

Ochrona kolorem jest podstawową ochroną. Nawet jeżeli nie stosujemy żadnych praktyk magicznych, to na wszelki wypadek stosujemy u dzieci czerwoną wstążeczkę, którą zakładamy na rękę, albo wpinamy we włosy. Znajduje się ona również często na wózkach czy nosidełkach. Kolor czarny odstrasza złe moce, złe spojrzenia i rzucanie czarów odbija je. Z kolei kolor żółty chroni nas przed niebezpieczeństwami w   podróży, ponadto jest pomocny przy podpisywaniu ważnych umów i zawieraniu kontraktów. Powinniśmy unikać koloru czarnego, który jest tak popularny.

Obrona modlitwą

Modlitwę stosuje się w obrzędach religijnych, ale również w obrzędach magicznych. Wróże i wróżki nie zapominają o ogromnej mocy, jaką niesie ze sobą wiara. Toteż, podczas wielu ceremonii odmawiane są proste, wszystkim znane modlitwy. Są niezwykle skuteczne. Każdy z nas, w chwili zagrożenia, może skorzystać z tego bardzo ważnego elementu nasze życia. Zwłaszcza pomocne są modlitwy do Aniołów, mające wielką moc sprawczą.

Obrona dobrym nastawieniem i życzliwością

Nie ma chyba mocy większej, aniżeli ta, która tkwi w nas samych. Osoby smutne, przygnębione i złośliwe, często same, przez swoje zachowanie przyciągają na siebie złe  moce i tzw. pecha. Uśmiech oraz życzliwość kierowana do innych ludzi, a także pozytywne nastawienie do życia, przyszłości, działań, które wykonujemy, mogą obronić nas przed najcięższymi działami ciemnych mocy.

I w końcu obrona talizmanami

Talizman może być wykonany własnoręcznie, może to być pamiątka rodzinna, ale równie dobrze kamień, czy zasuszony kwiat, który przypisany jest do naszego znaku zodiaku. Bardzo skuteczne są również wszelkie amulety z wizerunkiem aniołów naszych wielkich sprzymierzeńców. Złych mocy nie wolno przyciągać. Nie należy o nich intensywnie myśleć, nie należy prowokować sytuacji, w której ktokolwiek mógłby nam źle życzyć. To bardzo ważne, jeśli nie chcemy mieć do czynienia ze złem, które niekiedy, nawet pomimo amuletów, może przylec do nas na bardzo długo. Podane sposoby są oczywiście tylko niektórymi z możliwych. Odwiedzając wróżkę można usłyszeć inne rady, można dostać eliksir lub zioło. Jednak do każdej z tych rzeczy należy podchodzić z wielką powagą.

Popularne artykuły


  Wiosenna magia miłości Wiosna sprawia że uśmiech na twarzy pojawia się coraz częściej. Jaka wiosenna magia miłości jest dla zakochanych ? Sprawdź !


  Magiczna moc olejków eterycznych Olejki eteryczne wykorzystywane są w różnych celach. Mają piękny zapach i stosuje się je do pielęgnacji ciała, a także wykonywania magii.


  Jakim będziesz rodzicem? Znaki zodiaku, jakie są do nas przypisane już od chwili urodzenia mogą o nas powiedzieć bardzo wiele.