Sms do wróżki

Wróżka na telefon to rozwiązanie, którego pragniesz, jednak nigdy nie odważysz się na rozmowę z osobą, która tak naprawdę wie o Tobie wszystko?

Wróżka na telefon to nie ostateczność – zawsze możesz napisać sms do wróżki i poczuć się swobodniej, a Twoje wątpliwości zostaną rozwiane z taką samą skutecznością. Wróżka na telefon i wróżka sms dostępne są zazwyczaj całodobowo. Właściwie najczęściej nocą ludzie są bardziej szczerzy, otwarci i chętniej chcą rozmawiać na tematy, które są bliskie ich duszy. Nie układa Ci się w małżeństwie? Chcesz wiedzieć, jak potoczy się Twoja historia miłosna? A może męczą Cię problemy rodzinne i chcesz, by wróżka sms powiedziała Ci, jak długo taki stan rzeczy się utrzyma? Możesz wysłać sms do wróżki, aby zapytać o każdą z przytoczonych sytuacji, a także wiele innych. Sms do wróżki ma na celu rozwianie Twoich wątpliwości dotyczących wszystkich procesów kontrolowanych przez gwiazdy – a więc całe Twoje życie. Wysyłając sms do wróżki możesz zapytać nie tylko o sprawy dotyczące Ciebie, ale także bliskiej Ci osoby.

Martwisz się o przyjaciółkę? Twój kolega z pracy ma problem z alkoholem i chcesz zapytać wróżki, czy jest szansa, żeby z tego wyszedł? Najczęściej wystarczy jedynie podanie osoby, o którą pytasz oraz jej znak zodiaku. Ta osoba nawet nie musi o tym wiedzieć, a Ty możesz jej bardzo pomóc. Otoczona enigmatyczną opieką osoba z pewnością odczuje wpływ dobrej aury i będzie Ci wdzięczna, że zależy Ci na jej szczęściu. Dobry uczynek na pewno do Ciebie wróci – wróżka sms chętnie opowie Ci, w jakiej postaci gwiazdy przyniosą Ci szczęście.

 

Imię i nazwisko
Adres email
Temat
Treść wiadomości